Zarezerwuj wizytę online lub
11 września 2022 Baza wiedzy, Oczyszczanie wodorowe

Wodorowe oczyszczanie twarzy zyskuje popularność.

Wodorowe oczyszczanie twarzy zyskuje nieustannie popularność i to z dobrego powodu! Ta nowoczesna metoda połącza skuteczność i łagodność w walce z problemami skórnymi. Zabieg oparty na działaniu wodoru jest idealny dla osób z wrażliwą i delikatną skórą, ponieważ nie powoduje podrażnień ani uszkodzeń. To nie tylko skuteczne narzędzie w zwalczaniu trądziku, ale także rewelacyjny sposób na poprawienie ogólnego wyglądu skóry.

Zabieg ten głęboko oczyszcza pory, usuwając zanieczyszczenia i nadmiar sebum, co przyczynia się do redukcji wyprysków i zmniejszenia ich widoczności. Dodatkowo skóra po zabiegu jest nawilżona i promienna, odzyskując naturalny blask. Jeśli więc pragniesz mieć zdrową i piękną skórę, nie wahaj się i wypróbuj wodorowe oczyszczanie twarzy! To inwestycja w Twoje dobre samopoczucie i pewność siebie. 

Jest to zabieg polegający na wtłaczaniu pod skórę pod dużym ciśnieniem cząsteczek aktywnego wodoru, które trafiają do jej głębszych warstw.

Wskazania:

➡ skóra zmęczona,

➡ skóra pozbawiona blasku,

➡ skóra zanieczyszczona,

➡ skóra dojrzała,

➡ skóra trądzikowa,

➡ skóra naczynkowa.

Efekty:

➡ spowolnienie starzenia się skóry,

➡ poprawa jej elastyczności,

➡ wyrównanie kolorytu,

➡ usunięcie zaskórników.

Do zabiegu oczyszczania wodorowego dobieram indywidualną procedurę zabiegową marki PCA SKIN, aby efekty były jeszcze bardziej spektakularne 🤩

Jesteś zainteresowana lub zainteresowany oczyszczaniem wodorowym twarzy w Toruniu? Zapraszam po więcej informacji do działu zabiegi lub do rezerwacji wizyty.

Dobrego dnia dla Was ! ❤️

oczyszczanie wodorowe torun

Odwiedź nas

Klinika Piękna
Agnieszka Panek

ul. Kazimierza Jagiellończyka 8/6 Toruń
Pracujemy w nieregularnych godzinach zgodnie z zapisanymi wizytami
505 174 589 klinikapiekna.panek@gmail.com