Nasze zabiegi

Realizacja makijazu permanentego ust w Toruniu przez Agnieszke Panek
Makijaż permanentny ust

Marzy ci się idealny makijaż bez konieczności codziennego nakładania kosmetyków? Makijaż permanentny ust to rozwiązanie, które pozwoli ci uzyskać wspaniały efekt makijażu ust bez konieczności codziennego malowania się.

Rzęsy zrobione w salonie kosmetycznym Toruń Klinika Piękna
Stylizacja rzęs

Każda z nas marzy o długich i gęstych rzęsach ale za zwyczaj nigdy nie mamy tego czego chcemy. Nic dziwnego, że zabiegi przedłużania rzęs są obecnie jednym z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w gabinetach kosmetycznych.

Przekluwanie uszu w Toruniu
Przekłuwanie uszu

Zabieg przekłucia uszu jest krótki, w pełni bezpieczny oraz nie powoduje nadmiernego bólu. Mimo to dla komfortu, szczególnie dzieci korzystających z tej usługi, na 20 minut przed przekłuciem smarujemy płatki uszu maścią znieczulającą.

Sprzet do oczyszczania wodorowego hydro+ torun
Oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe twarzy polega na wprowadzeniu pod skórę cząsteczek wodoru przy pomocy strumienia wody pod zwiększonym ciśnieniem. Wodór jest najlżejszym i najmniejszym pierwiastkiem, jaki występuje w przyrodzie.

Makijaz permanentny brwi w Toruniu
Makijaż permanentny brwi

Makijaż permanentny w Toruniu to bezpieczna i popularna w dzisiejszych czasach metoda, która polega na wprowadzeniu specjalnego pigmentu w głąb skóry. Z uwagi na kontrolowaną głębokość wprowadzania pigmentu – znacznie płytszą niż przy tatuażu

Makijaż permanentny oczu

Idealny sposób na optyczne zagęszczenie rzęs i podkreślenie spojrzenia. Dzięki temu zabiegowi codzienny makijaż będzie o wiele krótszy. Nasza doświadczona specjalistka Agnieszka Panek dostosowuje makijaż do indywidualnych rysów twarzy oraz oczekiwań.

Agnieszka Panek w salonie kosmetycznym Klinika Piękna
Indywidualne terapie zabiegowe

W naszym salonie kosmetycznym możesz spodziewać się indywidualnego podejścia do swoich problemów skórnych. Nie ma jednej metody, która pozwoli nam uporać się ze wszystkimi problemami skórnymi.

Mezoterapia nanoigłowa

Mezoterapia nanoigłowa to nowoczesna technika kosmetyczna polegająca na wprowadzaniu aktywnych składników kosmetycznych w głębsze warstwy skóry za pomocą mikroskopijnych igieł. Procedura ta stymuluje skórę do regeneracji, poprawia jej elastyczność i wygląd.

Mezoterapia mikroiglowa w Toruniu
Mezoterapia mikroigłowa

Terapia NanoFrax® polega na frakcyjnym, automatycznym mikronakłuwaniu skóry za pomocą pulsujących, niezwykle cienkich igieł tytanowych.

Mikropigmentacja skóry głowy

Utrata włosów często doprowadza do pojawienia się kompleksów i obniżenia samooceny. Ratunkiem dla osób borykających się z łysieniem może być na przykład mikropigmentacja skóry głowy.

Ultradzwieki wykonywane w Toruniu
Ultradźwięki

Sonoforeza to zabieg kosmetyczny wykorzystujący ultradźwięki. Z tego względu jest on określany mianem „masażu ultradźwiękowego” lub „mikromasażu”.

Wykonywanie peelingu kawitacyjnego w Toruniu przez Agnieszkę Panek
Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny w Toruniu jest rodzajem zabiegu oczyszczającego przy zastosowaniu ultradźwiękowych wibracji o wysokiej częstotliwości.

infuzja tlenowa w Toruniu
Infuzja tlenowa DermaOXY „Zabieg gwiazd”

W naszej klinice wykonywany jest zabieg infuzji tlenowej przy użyciu renomowanego urządzenia DermaOXY, który odmładza skórę, nawilża ją na poziomie komórkowym, a także redukuje zmarszczki.