Regulamin dla usługi makijażu permanetnego

Zarezerwuj wizytę online lub

1. Jeśli posiadasz stary makijaż permanentny poinformuj mnie o tym podczas rezerwacji terminu. W takich sytuacjach niezbędna jest najpierw konsultacja w salonie.

2. Nie pracuję na starych makijażach, których nie mogę skorygować tak, aby ten wykonany wcześniej nie był widoczny. Musisz się więc liczyć z tym, że aby wykonać u mnie piękny makijaż konieczny może być zabieg rozjaśnienia lub całkowitego usunięcia starego makijażu. W moim gabinecie usuwam makijaże opatentowaną i certyfikowaną metodą PMU Remover.

3. Przeciwwskazania do wykonania zabiegów: nieunormowana tarczyca, nieunormowana cukrzyca, choroby nerek, nadciśnienie, choroby serca, przyjmowanie leków powodujących rozrzedzenie krwi, choroby nowotworowe, ciąża, karmienie piersią, schorzenia skóry w obrębie planowanego zabiegu, spożywanie alkoholu i narkotyków, świeże blizny, łuszczyca, choroby zakaźne AIDS, HIV, żółtaczka, padaczka i aktywna opryszczka.

4. W 90% przypadków niezbędna jest korekta wykonywana w terminie 5-6 tygodni.

5. Jeśli decydujesz się na “jednospotkaniowe” odświeżenie makijażu – płatne połowę aktualnej ceny, a efekt Cię nie zadowoli, druga korekta jest płatna kolejną połowę aktualnej ceny zabiegu.

6. W przypadku niezastosowania się do moich zaleceń pozabiegowych lub zatajenia informacji o stanie zdrowia, co skutkuje niewystarczającym efektem pigmentacji, korekta jest odpłatna 100% aktualnej ceny.

7. Proszę o punktualne przybycie. Ponad 20 minutowe spóźnienie uniemożliwia wykonanie zabiegu.

8. W niektórych przypadkach, ze względu na specyfikę pracy, wejście do gabinetu może się odbyć z niewielkim opóźnieniem.

9. Czas trwania zabiegu jest orientacyjny i może się wydłużyć.

10. Aby przygotować się  do zabiegu – nie spożywaj alkoholu ani środków przeciwbólowych.

11. W przypadku makijażu permanentnego ust 3 dni przed zabiegiem oraz 3 dni po zabiegu należy zażywać tabletki przeciwwirusowe na opryszczkę zgodnie z zaleceniami lekarza.

Odwiedź nas

Klinika Piękna
Agnieszka Panek

ul. Kazimierza Jagiellończyka 8/6 Toruń
Pracujemy w nieregularnych godzinach zgodnie z zapisanymi wizytami
505 174 589 klinikapiekna.panek@gmail.com