Indywidualne terapie zabiegowe

W naszym salonie kosmetycznym możesz spodziewać się indywidualnego podejścia do swoich problemów skórnych. Nie ma jednej metody, która pozwoli nam uporać się ze wszystkimi problemami skórnymi.

Zarezerwuj wizytę online lub
Agnieszka Panek w salonie kosmetycznym Klinika Piękna

Indywidualne terapie zabiegowe w Toruniu szyte na miarę potrzeb Twojej skóry

W naszym salonie kosmetycznym możesz spodziewać się indywidualnego podejścia do swoich problemów skórnych. Nie ma jednej metody, która pozwoli nam uporać się ze wszystkimi problemami skórnymi. W Klinice Piękna zadbamy o Twoją cerę w sposób kompleksowy, wykorzystując terapie łączone. Podczas wizyty konsultacyjnej stworzymy dla Ciebie indywidualną i dopasowaną do potrzeb Twojej skóry terapię zabiegową złożoną z adekwatnych zabiegów kosmetycznych. Dzięki temu, spotęgujemy efekty leczenia oraz skutecznie rozwiążemy Twój problem skórny.

Konsultacja kosmetologiczna w Toruniu

Od początku prowadzimy dokumentacje zabiegową, obejmująca formę i plan terapii, historię zabiegów oraz informacje o pielęgnacji domowej.

Po pierwszym spotkaniu, otrzymujesz indywidualnie ułożoną pielęgnacje domową, która jest idealnym dopełnieniem w osiągnieciu sukcesu w dążeniu do pięknej i zdrowej cery.

Szczegółowy wywiad, który przeprowadzamy na pierwszej wizycie, jako najważniejsza część uwzględnia pytania o:

  • ogólny stan zdrowia
  • przebyte choroby,
  • choroby przewlekłe,
  • zażywane leki,
  • uczulenia, alergie,
  • pielęgnację domową (można zabrać ze sobą na pierwszą wizytę dotychczas używane produkty)
  • wykonywane do tej pory zabiegi gabinetowe
  • oczekiwania klienta

W dalszej części mając ogólny zarys o stanie zdrowia kosmetolog określa rodzaj cery, stopień nawilżenia, czy elastyczności i proponuje indywidualny plan terapii gabinetowej informując klienta o wszelkich możliwych reakcjach niepożądanych po zabiegu, pielęgnacji pozabiegowej oraz możliwych i realnych efektach

Bazując na wcześniej zebranych informacjach oraz oceniając wizualnie stan skóry jesteśmy w stanie nakierować na ewentualne badania podczas diagnostyki laboratoryjnej, by mieć jeszcze dokładniejszy obraz o tym, co dzieje się na zewnątrz, ale i wewnątrz organizmu

Kolejnym, ostatnim etapem jest przygotowanie dla klienta indywidualnego planu pielęgnacyjnego, który będzie uwzględniał konkretne składniki aktywne w produktach do demakijażu, pielęgnacji porannej i wieczornej.

Opinie

Odwiedź nas

Klinika Piękna
Agnieszka Panek

ul. Kazimierza Jagiellończyka 8/6 Toruń
Pracujemy w nieregularnych godzinach zgodnie z zapisanymi wizytami
505 174 589 klinikapiekna.panek@gmail.com