Zarezerwuj wizytę online lub
8 września 2023 Aktualności

Wrzesień… koniec sezonu wakacyjnego

Po wakacjach w klimacie słonecznym nasza skóra może wymagać specjalnej regeneracji. Długi czas spędzony na słońcu, nad oceanem lub na plaży może prowadzić do wysuszenia, przesuszenia i utraty elastyczności skóry. Dlatego warto udać się do profesjonalnego salonu kosmetycznego Klinika Piękna w Toruniu, gdzie specjaliści tacy jak Agnieszka Panek pomogą nam zadbać o skórę.

Regeneracja skóry po wakacjach w salonie kosmetycznym może obejmować różne zabiegi, takie jak nawilżanie, oczyszczanie czy złuszczanie martwego naskórka. Możemy również skorzystać z zabiegów, które przywrócą skórze sprężystość i elastyczność, takich jak masaże, maski czy zastosowanie odpowiednich kremów. Dodatkowo specjalista Agnieszka Panek może zaoferować Wam porady dotyczące codziennej pielęgnacji oraz dobierają odpowiednie produkty do naszych indywidualnych potrzeb. Regeneracja skóry to idealny sposób na przywrócenie skórze zdrowego i promiennego wyglądu oraz jej wzmocnienie po intensywnym ekspozycji na słońce. 

Wrzesień to koniec sezonu wakacyjnego a tym samym początek szaleństw zabiegowych w gabinecie. To czas na regenerację skóry po kąpielach słonecznych, ale także na wprowadzanie mocniejszych procedur zabiegowych 🙂

Dzięki kosmetykom @pca_skin_polska każda procedura zabiegowa jest inna. Jest „szyta na miarę” potrzeb danej skóry😘

A Twoja skóra czego potrzebuję? 🙂

Zapraszam na indywidualne terapie zabiegowe Waszych skór

zabiegi kosmetyczne torun pca skin

Odwiedź nas

Klinika Piękna
Agnieszka Panek

ul. Kazimierza Jagiellończyka 8/6 Toruń
Pracujemy w nieregularnych godzinach zgodnie z zapisanymi wizytami
505 174 589 klinikapiekna.panek@gmail.com