Zarezerwuj wizytę online lub
26 maja 2024 Aktualności

Dzień Matki — Świętujemy siłę kobiet

Dzisiejszy dzień jest wyjątkowy nie tylko ze względu na piękne kwiaty i słodkie życzenia, ale również dla uczczenia niesamowitych kobiet, które są naszymi matkami. Dla nas, w Klinice Piękna Dzień Matki to nie tylko okazja do celebracji, ale także czas, aby oddać hołd naszym matkom za ich niezrównany wkład w nasze życie.

Dziękujemy Wam, drogie Klientki, za to, że jesteście nie tylko wspaniałymi matkami, ale również inspiracją dla naszego salonu kosmetycznego. Wasza siła, delikatność i poświęcenie są dla nas niezwykle ważne, dlatego też dzisiaj stawiamy Wam pomnik urody i relaksu. Niech każda z Was poczuje się wyjątkowo, bo tak naprawdę, jesteście wyjątkowe przez cały rok.

Z okazji tak ważnego dnia życzymy Wam mnóstwa radości, miłości oraz chwil relaksu w naszym salonie. Dziękujemy, że jesteście częścią naszej rodziny kosmetycznej.

Szukasz pomysłu na prezent z okazji Dnia Matki?

Z okazji Dnia Matki przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny voucher, który zapewni Twojej Mamie niezapomniany dzień pełen odprężenia i piękna. Doświadczona kosmetolog Agnieszka Panek zadba o Jej urodę i dobre samopoczucie, sprawiając, że poczuje się wyjątkowo.

Dzień matki w Klinice Piękna Agnieszka Panek w Toruniu.

Odwiedź nas

Klinika Piękna
Agnieszka Panek

ul. Kazimierza Jagiellończyka 8/6 Toruń
Pracujemy w nieregularnych godzinach zgodnie z zapisanymi wizytami
505 174 589 klinikapiekna.panek@gmail.com